Cleansing

Aktivuje čistiaci systém kože a stimuluje bunkovú regeneráciu. Pokožka s optimálnou rovnováhou je viac vnímavá a môže maximalizovať účinnosť novej multi-revitalizačnej aktívnej látky 51+3 HYALU COMPLEXTM.

Revitalizačné tonikum

Hydratačné a osviežujúce s aktívnou látkou CELL DETOXIUM a kyselinou hyaluronovou. Dopĺňa čistiaci proces a zanecháva pleť pripravenú pre ďalšie ošetrenie, jemne tonizuje, hydratuje a ochraňuje. Bez alkoholu. Nedráždi oči.

Micelárne čistiace mlieko

Čistí a okysličuje pomocou aktívnych látok CELL DETOXIUM a hydramoist. Jemné micely sú špeciálne vyvinuté pre jemné a hĺbkové čistenie pleti. Šetrne odstraňuje make-up, udržiava optimálnu hladinu hydratácie a bojuje proti vysušovaniu pleti v dôsledku tvrdej vody.

Detoxikačná čistiaca pena

Cleanses and removes impurities with CELL DETOXIUM and C vitamin.It cleanses and removes impurities, makeup residues and excess sebum, giving you instantly a great feeling of comfort and freshness. The soft and aerated foam and its formulation based on detoxifying active ingredients and vitamin C, leave the skin free to breathe making it clear and bright.

Čistiaca ílová maska

Intenzívna starostlivosť vďaka prítomnosti vetraného zeleného ílu s detoxikačným a remineralizačným účinkom. Vďaka prítomnosti puri-enzýmu, enzýmového komplexu s exfoliačným a zvlhčovacím účinkom, odstráni nečistoty za pár minút a jemne zjemní textúru pokožky, obnoví jej jas, pevnosť a hebkosť v jednom.

Detoxikačný koncentrát

Obnovuje rovnováhu a dodáva energiu unavenej pleti v dôsledku pôsobenia toxínov, voľných radikálov a stresu. Pripravuje pleť na ďalšie ošetrenie tak, aby mohla čo najlepšie prijímať aktívne látky. Kyselina alphalipoická obsiahnutá v koncentráte je vysoko účinný antioxidant, stimuluje bunkovú vitalitu a bojuje proti strate pružnosti.

Okysličujúci peeling

Stimuluje bunkovú detoxikáciu umožňujúcu pokožke lepšie dýchať. Špeciálna formula s mikro-exfoliačnými guľôčkami rôznych veľkostí odstraňuje mŕtve bunky a maslo z amazonskej patauà pleť zjemňuje a hydratuje.

Dvojfázový micelárny odstraňovač make-upu

Inovatívna dvojfázová formula so synergickým účinkom: spodná fáza vďaka CELL DETOXIUM odstraňuje z pleti nečistoty, zanecháva pleť sviežu a čistú; vrchná fáza, bohatená o Omega 3, rýchlo odstraňuje zvyšky aj vodeodolného a dlhotrvajúceho make-upu, zanecháva pleť jemnú a vyživenú bez pocitu mastnoty. Nedráždi oči a je vhodný pre všetky typy pleti, dokonca aj pre pleť veľmi citlivú.