24-hodinový krém s liftingovým efektom

86,40

Bohatý a zamatový krém, ktorý sa okamžite vstrebáva a pôsobí intenzívnym trojitým účinkom: okamžitý lifting, spevnenie a vyhladenie vrások.

Katalógové číslo: 73 Kategórie: ,

Jemný krém s trojitým účinkom, ktorý okamžite pleť vyhladzuje, spevňuje a omladzuje. Zamatové zloženie podporuje produkciu kolagénu a elastínu, takže vrásky zostanú menej viditeľné, kontúry tváre ostrejšie a pleť bude celkovo vyplnená a zamatovo jemná.

  • Aktívne látky: 51+3 HYALU COMPLEXTM, Collagen Lift peptid, 3D Instant Lift systém, pro-collagen
  • Neivazívny lifting
  • Jemnejšia a vyhladená pleť, vypnuté rysy
  • Znovu vykreslené kontúry tváre

Objem 50 ml

Viac o prípravku

24-hodinový krém s liftingový efektom z neinvazívnej liftingovej línie V-Lifting, ktorá je určená pre zrelú pleť. Aby ste mali vyhladenú pleť nemusíte trpieť pri injekciách, riešiť kontraindikácie alebo rekonvalescenciu, pretože tento lifting nevyžaduje žiadny zásah do kože. Účinnými látkami produktu sú Collagen Lift peptid (komplex kolagénových nitiek), 3D Instant Lift systém, epigallocatechiny, kyselina hyaluronová a samozrejme 51+3 HYALU COMPLEXTM.

Bohatý a zamatový krém sa okamžite vstrebáva a pôsobí intenzívnym trojitým účinkom:

  • okamžitý liting,
  • spevnenie,
  • vyhladenie vrások.

Na povrchu pôsobí 3D Instant Lift systém – nový aktívny tenzor s trojdimenzionálnou štruktúrou, ktorý uvoľňuje pleť a okamžite ju vypína. V hĺbke pôsobí 51+3 HYALU COMPLEXTM a Collagen Lift peptid, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a elastínu a posilňujú podporné štruktúry pleti. Vrásky sú menej viditeľné, kontúry definované a pleť je celkovo viac vyplnená. Vďaka antioxidačným vlastnostiam chráni pleť pred pôsobením vonkajších vplyvov.

Ďalšie informácie

Objem

50 ml