24-hodinový vybieľujúci krém

86,00

Redukuje a upravuje príznaky starnutia (tmavé škvrny, vrásky a dehydratácia) a zaisťuje rovnomerné rozloženie pigmentu melanínu. Vďaka svojej špeciálnej zosvetľujúcej textúre odráža pokožka viac svetla pre pleť, ktorá je okamžite rovnomernejšia a žiarivejšia.

Katalógové číslo: 106 Kategórie: ,

Krém redukuje množstvo a intenzitu farby pigmentových škvŕn, účinne bojuje proti vráskam a suchej pokožke. Má špeciálny rozjasňujúci efekt – tento produkt zvyšuje odraz svetla na povrchu pokožky tak, aby poskytoval okamžité rozžiarenie a tonizáciu pleti.

  • Aktívne látky: 51+3 HYALU COMPLEXTM, PRO WHITE B-SPHERES, Diamond Lightening komplex, light reflective powder, allantoin, bambucké maslo

Objem 50 ml

Viac o prípravku

Krém zabraňuje a znižuje výskyt tmavých škvŕn, vrások, suchej pokožky. Prostredníctvom svojho špeciálneho rozjasňujúceho efektu tento produkt zvyšuje odraz svetla na povrchu kože tak, aby poskytoval okamžité rozžiarenie a tonizáciu pleti.

Výsledok: pevná a žiarivá pleť.

Použitie: Aplikujte ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Vyhnite sa kontaktu v oblasti očí. Rozotrite na pleti pokým sa krém úplne nevstrebe.

Ďalšie informácie

Objem

50 ml