Youth Venom sérum (vzorka)

22,10

Estrémne účinný vyhladzujúci koncentrát bohatý na μ-CONOTOXIN III, úplne nový patentovaný neuropetid, ktorý bez vedľajších účinkov reprodukuje – pôsobivý relaxačný účinok silného jedu, ktorý produkuje lastúra Conus. Jeho mimoriadna účinnosť – klinicky testovaná – je jeho 3D relaxačná akcia pomáhajú uvoľňovať kontrakcie pokožky a znižujú počet, objem a hĺbku aj tých najhlbších vrások.

Katalógové číslo: 89 Kategórie:

Sérum s účinným jedom z mäkkýša Conus, ktoré s okamžitou viditeľnosťou minimalizuje hĺbku mimických aj hlbokých vrások. Pôsobí proti príznakom starnutia a pleť zanecháva zrelaxovanú, vypnutú a vyhladenejšiu.

  • Aktívne látky: μ-CONOTOXIN III, jojoba, kyselina hyaluronová
  • 3D relaxačný účinok
  • Bojuje so známkami starnutia, minimalizuje viditeľnosť vrások
  • Vhodný už pre pleť 30+

Objem 30 ml alebo 3 ml

Viac o prípravku

Sérum Youth Venom – koniec vráskam a známkam starnutia vďaka μ-CONOTOXIN III, silnému jedu produkovanému mäkkýšom Conus. Ten bojuje so známkami starnutia a okamžite minimalizuje viditeľnosť tých najhlbších aj mimických vrások. Diego dalla Palma je prvou a jedinou kozmetickou značkou v Európe, v ktorej prípravkoch tento účinný jed nájdete.

 

Testované výsledky na hlbokých a mimických vráskach (4 profesionálne ošetrenia + Youth Venom sérum na domácu starostlivosť)

  • Redukcia objemu vrások        100% *
  • Redukcia hĺbky vrások            100% *
  • Zvýšená kompektnosť pleti    80% **
  • Zjemnenie a rozjasnenie        70% **

* Inštrumentálny test. % subjektov s merateľným výsledkom.

** Dermatologický odhad. % subjektov s ustaviteľným výsledkom.

Klinicko-inštrumentálne testované 28 dní na 20 subjektoch vo veku 35 až 65 rokov s mimickými a hlbokými vráskami.

Línia Youth Venom s unikátnymi aktívnymi látkami, ktorá bojuje so známkami starnutia, minimalizuje viditeľnosť hlbokých aj mimických vrások, znižuje jej objem, počet aj hĺbku. Účinný jed μ-CONOTOXIN III, jojoba a kyselina hyaluronová a ďalšie účinné látky eliminujú známky starnutia, pleť relaxujú, vypĺňajú a vyhladzujú. Produkty majú mimoriadne vysokú klinicky testovanú účinnosť. Youth Venom je určený pre ženy 30+, ktoré sa stretávajú s problémom mimických a hlbokých vrások.

Youth VenomTM krém

Krém Youth Venom efektne pôsobí proti statickým aj dynamickým vráskam vďaka koncentrovanému jedu μ-CONOTOXIN III. Ten pri vstrebávaní pleť okamžite vyhladzuje, napína a spevňuje, vďaka čomu vyzerá pokožka mladistvo, pevne a bez známok starnutia.

  • Aktívne látky: μ-CONOTOXIN III, glykány, GABA, dvojnásobná kyselina hyaluronová, cupuaca maslo, multivitamínový komplex (A, C, E, F), ceramidy a 1-3-6 II

Objem 50 ml

Viac o prípravku

Krém Youth Venom obsahuje veľmi vysokú koncentráciu jedu μ-CONOTOXIN III, ktorý predstavuje novú generáciu neuropeptidov. Je najsilnejším nástrojom proti vráskam a ďalším známkam starnutia pleti, ktorý ju pri vsterbávaní do pokožky                                                                                                                                          okamžite vyhladzuje a zjemňuje.

Výsledok: Mladistvý vzhľad, pevnosť, redukcia známok starnutia, vitalita, hebkosť, menšia viditeľnosť vrások.

Použitie: Naneste ráno a večer na čistú pleť. Produkt jemne vmasírujte do pleti od stredu ku stranám tváre, vyhnite sa oblasti očí. Pokračujte ku krku až na dekolt. Pre intenzívnejší účinok aplikujte pred použitím krému Youth Venom sérum.

Poznámka: Môžete pociťovať brnenie alebo začervenanie bezprostredne po aplikácií krému, ktoré je dočasné, vzhľadom k vysokej koncentrácii aktívnych látok v produkte.

Ďalšie informácie

Objem

3 ml