Youth Venom sérum

143,10

Estrémne účinný vyhladzujúci koncentrát bohatý na μ-CONOTOXIN III, úplne nový patentovaný neuropetid, ktorý bez vedľajších účinkov reprodukuje – pôsobivý relaxačný účinok silného jedu, ktorý produkuje lastúra Conus. Jeho mimoriadna účinnosť – klinicky testovaná – je jeho 3D relaxačná akcia pomáhajú uvoľňovať kontrakcie pokožky a znižujú počet, objem a hĺbku aj tých najhlbších vrások.

Katalógové číslo: 88 Kategórie: ,

Koncentrované sérum je bohaté na obsah μ-CONOTOXIN III. Má mimoriadnu klinicky testovanú účinnosť. Vďaka 3D relaxačnému účinku pomáha uvoľniť kožné mikro-sťahy a znižovať počet, objem a hĺbku vrások, aj tých najhlbších. Viditeľnosť výrazových aj mimických vrások je minimalizovaná. Pleť je okamžite pevnejšia a hladšia.

  • Aktívne látky: μ-CONOTOXIN III, glykán, jojoba, kyselina hyaluronová
  • Pleť je okamžite pevnejšia a hladšia
  • Výrazové a hlboké vrásky sú minimálne viditeľné

Objem 50 ml

Youth VenomTM krém

Pleťový krém Youth Venom obsahujúci μ-CONOTOXIN III sa jemne vstrebáva do pokožky, kde okamžite vyhladzuje ako jemné, tak hlboké vrásky. Pleť vyzerá mladistvá, získava pevnosť, hebkosť a vitalitu, vrásky sú menej viditeľné.

  • Aktívne látky: μ-CONOTOXIN III, glykány, GABA, dvojnásobná kyselina hyaluronová, cupuaca maslo, multivitamínový komplex (A, C, E, F), ceramidy a 1-3-6 II

Objem 75 ml

Viac o prípravku

Luxusný, bohato tvarovaný krém, ktorý vás zavedie do inej dimenzie. Vstrebáva sa jemne do pokožky, kde okamžite vyhladzuje ako jemné, tak hlboké vrásky. Pleť vyzerá mladistvo, získa pevnosť, hebkosť a vitalitu, vrásky sú menej viditeľné.

Poznámka: Môžete pociťovať brnenie alebo začervenanie bezprostredne po aplikácií krému, ktoré je dočasné, vzhľadom k vysokej koncentrácií aktívnych látok v produkte.

Ďalšie informácie

Objem

30 ml