Icon Time

Aktivuje bunkovú bio-revitalizáciu a ochranu podporného systému pokožky. Obohatené o striebro, zlato a platinu so vzácnymi energizujúcim vlastnosťami.

IconTime

Regeneračné anti – age sérum

Regeneračné sérum je ideálnou voľbou pre pleťové ošetrenie slnkom namáhanej pokožky. Predchádza známkam starnutia. Disponuje zamatovou a hydratujúcou textúrou, ktorá zabraňuje nekomfortným pocitom „vysušenej a vyslnenej“ pokožky.

Luxusné samoopaľovacie sérum

Samoopaľovacie sérum poskytuje pleti intenzívny účinok a rovnomerný tón, ktorý navyše nezanecháva škvrny na pokožke ani oblečení. Aplikácia je rýchla a výsledok vyzerá naozaj prirodzene. Navyše produkt neobsahuje žiadne farbivá a je vhodný pre všetky typy pleti a dokonca aj pre mužskú pokožku.

Gold Elixir Anti Aging Serum

Luxusná receptúra s vypĺňajúcim a vyhladzujúcim pre nadčasovú krásu. Navrhnutý tak, aby aktívne kontrastoval s vráskami a známkami starnutia. Vznešená infúzia zlata s obsahom ZLATÉHO kolagénového základu a aminopeptidového komplexu „„ no-a.g.e.s peptidy ““, ktoré stimulujú novú produkciu kolagénu a pôsobia proti vráskam, ochabnutej pokožke a strate tonusu. Obohatené zlatými mikrokapsulami kyseliny hyalurónovej, ktoré sa pri kontakte s pokožkou topia a poskytujú jasný čistý pocit.

24-hod. revitalizačný anti-age krém so striebrom

Aktívna ochrana mladistvosti pleti. Spomaľuje prvé známky starnutia a napráva škody spôsobené stresom a nezdravým životným štýlom. Bojuje proti pôsobeniu voľných radikálov a mikro-zápalovému procesu, ktorý urýchľuje starnutie pokožky a spôsobuje jej suchosť, tmavé škvrny a stratu elasticity. Krém je obohatený o strieborný mikro-prach, ktorý posilňuje štruktúru ochrannej bariéry pokožky.

24-hodinový vypĺňajúci anti-age krém so zlatom

Vďaka svojmu komplexu aminopeptidov je špeciálne vyvinutý na boj proti vráskam, ochabnutej pokožke a strate tonusu, ktoré sú spojené s glykáciou, čo je jeden z hlavných procesov starnutia pokožky, ktorý je spôsobený prebytočným cukrom v našej strave. Obohatené o ZLATÝ kolagén, neoceniteľný peptidový komplex obsahujúci koloidné zlato, ktoré stimuluje tvorbu nového kolagénu.

24-hod. obnovujúci anti-age krém s platinou

Anti-age ošetrenie, ktoré do hĺbky regeneruje pokožku, obnovuje životne dôležité funkcie pre pevnejší a plnší vzhľad pokožky. Krém je vhodný pre ženy s s hlbšími vráskami, ktorých pleť trpí suchosťou, stratou tonusu a výskytom hnedých škvŕn. Jeho bohatá a výživná textúra je ideálna pre suchú, dehydrovanú pleť a za chladného počasia. Obsahuje PLATINUM SKIN-Matrix obohatený koloidnou platinou.

Korekčný očný krém

Inovatívne ošetrenie očí. Viditeľne potláča tmavé kruhy pod očami. Oči sú svieže a jasné. Pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu v okolí očí a vyhladzuje vrásky.

Super MaskaTM – intenzívna anti-age regeneračná maska

Intenzívna starostlivosť, ktorá obnovuje vitalitu a mladistvosť pleti behom niekoľkých minút. Stimuluje produkciu nového kolagénu, chráni nosnú štruktúru pleti vďaka synergetickému pôsobeniu komplexu AGE DELAY a no-a.g.e.s peptidov. Vďaka dvojvrstvovej technológií DOUBLE SKIN POWER MASK maska účinkuje rýchlejšie a do väčšej hĺbky.

SUPERMASK™ - OČI

Upokojujúca relaxačná maska pre oči a kritické body – ošetrenie šokom pre jasné oči s diamantovým prachom.