Moisturizing

Hydratačné ošetrenie so silným vypĺňajúcim a anti-age efektom vhodné pre všetky vekové skupiny a všetky typy pleti. dodáva hydratáciu vo všetkých vrstvách pokožky. Spomaľuje proces starnutia, poskytuje úľavu a výživu dehydratovanej a suchej pleti. Výsledkom je dokonale hydratovaná a spevnená pleť s vitálnym, mladistvým vzhľadom.

Vypĺňajúca hyalu – maska

Intenzívny „booster“ pre dehydratovanú a suchú pokožku. Veľmi vhodné po vystavení pokožky intenzívnemu chladu, slnku, vetru, tepelnému šoku a suchému prostrediu (lietadlo alebo klimatizácia). Je to skutočná „oáza pohody“ pre suchú a namáhanú pokožku.

24-hod. hydratačný vypĺňajúci krém

Krém so zamatovou textúrou, ktorý sa skvele rozotiera. Dokonalý pre pleť, ktorá potrebuje intenzívnu hydratáciu, výživu a ochranu pred nepriaznivými externými vplyvmi (chald, vietor, klimatizácia). Jeho bohatá textúra vyživuje a hydratuje pokožku do hĺbky, vyhladzuje vrásky spôsobené dehydratáciou a bojuje proti známkam starnutia.

24-hod. hydratačný vyhladzujúci krém

Hydratuje a chráni, dodáva suchej pleti pocit okamžitej úľavy a bojuje proti vráskam spôsobeným dehydratáciou. Vďaka svojej hodvábnej a ľahkej textúre sa rýchlo vstrebáva a okamžite dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Vynikajúci ako hydratačný krém pod make-up.

Oživujúci očný hylu-gél

Multi-korekčný gél pre oblasť očí. Znižuje viditeľnosť známok únavy (vačky a tmavé kruhy pod očami) a známok starnutia (mimické vrásky). Poskytuje úľavu unaveným očiam pri používaní telefónov alebo počítačov, strese, únave. Vďaka svojej prejasňujúcej a vyhladzujúcej textúre sa rýchlo absorbuje a okamžite dodá vášmu vzhľadu iskru.Unikátna rolovacia tubička s tromi kovovými guľôčkami oblasť očí behom aplikácie príjemne premasíruje a osvieži.