RESURFACE2

RESURFACE2 využíva silu zmesi kyselín rovnako ako aj koncentrovaných a starostlivo vybraných ingrediencií. Viditeľne redukuje vrásky, jazvičky po akné, nedokonalosti a nerovnomernú pleť pri rešpektovaní jemnej rovnováhy pleti. Obohatené o REVIVYLTM.

Regeneračné exfoliačné tonikum AHA 5%

Rozjasňujúce, obnovovacie mlieko. Jemne odstraňuje odumreté bunky, zanecháva rovnomerný a zdravý tón pleti, hladšiu a rovnomernejšiu pokožku. Účinné látky: REVIVYL ™ stimuluje obnovu kmeňových buniek kože a chráni jej mikrobióm; KYSELINOVÝ KOMPLEX (kyselina glykolová a glukonolaktón) má exfoliačný a anti-age účinok; HA ANTI-IRRITANT SYSTEM chráni bunky proti podráždeniu.

Obnovujúce sérum

Čistiaci a zjednocujúci koncentrát ideálny na škvrny spôsobené akné a nečistou pokožkou a na ošetrenie jaziev a nedokonalostí. Kyselina azelaová stimuluje obnovu buniek, zabraňuje nadmernému množeniu baktérií a pomáha sťahovať póry. Vitamín PP redukuje tmavé škvrny a zmeny farby, pre rovnomernejšiu pleť. Pre hladšiu a rovnomernú štruktúru pokožky.

Sérum na obnovu pokožky

Koncentrát proti starnutiu novej generácie obsahujúci EGF (epidermálny rastový faktor), ktorý sa prirodzene nachádza v pokožke, konkrétne mikrozapuzdrený na podporu dodania do hlbších vrstiev epidermy. Stimuluje bunkovú obnovu a produkciu kolagénu, čím redukuje hĺbku vrások. Pre pevnejšiu, pružnejšiu a žiarivejšiu pokožku.

Regeneračné sérum

Čistý a mikroenkapsulovaný koncentrát retinolu so silným účinkom proti starnutiu a nedokonalosti. Špeciálna technológia zapuzdrenia chráni retinol pred degradáciou, dodáva ho rôznymi vrstvami pokožky a podporuje jeho postupné uvoľňovanie v priebehu času, aby pokožka pôsobila dlhšie a šetrnejšie.

CICA – ceramidový krém

Perfektný na vyváženie podráždenej a krehkej pokožky v dôsledku agresívnych vonkajších látok, kozmetických ošetrení a intenzívnej dermoestetiky. Vďaka ázijskej Centella, obohatenej o výťažky z pagaštanu konského, rusca a nechtíka. Je ideálny na potlačenie dočasného alebo pretrvávajúceho začervenania a pokožky. Vylepšený o bio-mimetické ceramidy obnovuje rovnováhu a posilňuje ochrannú bariéru pokožky, obnovuje pohodlie, hydratáciu a poskytuje úľavu. Vďaka svojim zeleným korekčným pigmentom chrómu viditeľne redukuje prejavy podráždenia a začervenania a dodáva pokožke zdravú a žiarivú farbu.