Skin Map

NAŠA PLEŤ ROZPRÁVA NÁŠ PRÍBEH. Cieľom novej línie je identifikovať stav pokožky v každej oblasti tváre a vytvoriť špecifické a cielené ošetrenie, šité na mieru každému zákazníkovi, s mimoriadnymi a okamžitými výsledkami, založenými na EPIGENETIKE – vede, ktorá skúma ako vonkajšie prostredie ovplyvňuje expresiu našej DNA a vzhľad našej pokožky alebo jej zmeny v jednotlivých oblastiach tváre. Produkty línie sú obohatené o ROYALACTIN EPI-peptid (Pentapeptide-48), inovatívny bio-mimetický peptid, ktorý sa zrodil z pokročilých štúdií epigenetiky a má biologický revitalizačný účinok. Napodobňuje silné pôsobenie Royalaktínu, ktorý je obsiahnutý vo včelej materskej kašičke a urýchľuje regeneračné procesy epidermy, pomáha odstraňovať poškodenia kože spôsobené externými vplyvmi a nevyváženým životným štýlom.

ANTI-OX BOOSTER - intenzívny antioxidačný koncentrát

Chráni pleť pred vplyvmi znečisteného životného prostredia a pred voľnými radikálmi, stimuluje jej regeneráciu, udržiava ju pružnú a odolnú. Regeneračná textúra zanecháva pleť okamžite jemnú a dôkladne vyživenú.

NEW LIGHT BOOSTER - intenzívny rozjasňujúci koncentrát

Viditeľne redukuje začervenanie a tmavé škvrny, vyrovnáva tón pleti a rozjasňuje ju, obnovuje jej vitalitu a jas. Olejové sérum s dynamickou textúrou. Špecifické účinné látky. 10% šípkového oleja, vysoko dermo-príbuzného a rýchlo vstrebateľného.

INSTANT MATT BOOSTER – intenzívny zmatňujúci koncentrát regulujúci tvorbu mazu

Okamžite znižuje lesk v oblastiach s tvorbou nadbytočného mazu, pomáha vyrovnať sekréciu mazu a vylepšuje štruktúru pokožky. Zmatňuje a viditeľne znižuje nedokonalosti. Ultra tekutá textúra zanecháva pokožku okamžite hladkú a príjemne zamatovú.

3D SCULPT BOOSTER – intenzívny 3D spevňujúci koncentrát

Intenzívny formujúci koncentrát, ktorý bojuje proti strate tonusu vplyvom gravitácie, ochabnutej pokožke a redefinuje kontúry tváre. Textúra s liftingovým efektom okamžite vyhladzuje pokožku a formuje, zdvíha kontúry tváre.

STOP RED BOOSTER – intenzívny koncentrát proti začervenaniu

Upokojujúci koncentrát proti začervenaniu vhodný pre pleť citlivú, reaktívnu so sklonom ku kuperóze a podráždenú vonkajšími vplyvmi. Jemná formula poskytuje okamžitý pocit pohodlia a postupne zlepšuje kvalitu a vzhľad pleti.

Antioxidačný anti-age krém

Bohatý výživný krém chráni pleť pred oxidačným stresom, voľnými radikálmi a poškodením spôsobeným vonkajšími vplyvmi.  Bojuje so známkami chrono aj foto starnutia a pomáha chrániť mladistvosť pleti, redukuje vrásky a stratu tonusu a zvyšuje pružnosť pleti. Špecifické účinné látky: Royalaktínový epipeptid, glykány, karnitín, olej z čiernych ríbezlí, konopný olej, arganový olej, jojobový olej, ľanový olej, aloe, bisabolol, bambucké maslo, dračia krv.

Anti-age mikro-obnovujúci krém

Krém špeciálne vytvorený pre podporu jemnej a postupnej obnovy pleti a pre viditeľné zníženie vrások, jemných línií, rozšírených pórov, nerovnomerného tónu pleti a ostatných nedokonalostí. Pleť je okamžite hladšia a žiarivejšia. Krém má osviežujúcu gélovú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva. Špecifické účinné látky: Revivyl, ROYALACTIN EPI-peptid + glykány, zmatňujúci prášok

11955_PF14095-Eye-Correcting-Booster-2-1608131502

Intenzívny koncentrát pre očné okolie

Ideálne koncentrované sérum na elimináciu tmavých kruhov pod očami aj na nevzhľadné opuchy a vačky. Aplikácia séra ihneď uľaví unaveným očiam. Pomáha tiež očnému okoliu pri nevyváženom životnom štýle, nadmernom vystavení modrému svetlu zo smart telefónov, TV a PC, poruchách spánku, nedostatku spánku a strese.