Sun

Naša nová línia slnečnej ochrany spĺňa všetky požiadavky rôznych typov zákazníkov. Balenia a zloženie špecifických ochranných prípravkov pre každú potrebu.

Sun

Sérum v spreji urýchľujúce opaľovanie

Pre rýchle, intenzívne a dlhotrvajúce opálenie. Obsahuje BRONZYL pre extrémne intenzívnu zlatú farbu a príjemný pocit sviežosti a hydratácie.

 

Ochranné mlieko v spreji na tvár aj telo SPF 50

Pre svetlú a/alebo citlivú pokožku. Vhodné pre celú rodinu, vrátane detí. Ideálne pre tých, ktorí chcú ľahko a rýchlo použiteľný produkt. Pre ochranu zdravia pokožky vystavenej slnku, zaručuje úplnú a integrálnu ochranu proti UVA, UVB a IR aj pre najjemnejšiu pleť.

Ochranný anti-age krém na tvár SPF 50

Pre bledú a jemnú pleť alebo pleť so sklonom k pigmentovým škvrnám a vráskam spôsobeným foto-expozíciou. Chráni pred UVA, UVB aj IR a obmedzuje riziko       začervenania a podráždenia.

Hydratačné ochranné mlieko na tvár aj telo SPF 30

Pre stredne svetlú pokožku, pre zlatisté opálenie. Vďaka BRONZYLu umožňuje chrániť pokožku pred poškodením slnečným žiarením a zároveň podporuje rýchlejšiu tvorbu zlatej a jednotnej farby.

Hydratačné ochranné mlieko v spreji na tvár aj telo SPF 20

Pre stredne svetlú pleť, pre zlatisté opálenie. Pre tých, ktorí chcú praktický a rýchly produkt. dokonalé pre mužov. Vďaka tzv. „anti-pieskovej“ formule je ideálny pre tých, ktorí radi praktizujú plážové športy.

Ochranný Sun stick na citlivé partie SPF 50

Pre ochranu citlivých oblastí. Pre tých, ktorí majú tetovanie alebo permanentný make-up. Vhodné pre deti. Inovatívna priehľadná tyčinka, ktorá chráni najcitlivejšie oblasti (nos, pery, kontúry očí, dekolt a pod.) bez zanechania nepekných bielych škvŕn.

Osviežujúci telový krém po opaľovaní

Pre všetky typy pokožky, pre celú rodinu, vrátane detí. Prináša úľavu, výživu a hydratáciu po opaľovaní. Obsahuje Bronzyl, ktorý zintenzívňuje a predlžuje opálenie.

btt