Super Active Vials

Super aktívne ampulky. Zmena podnebia, atmosférické vplyvy, naša osobná každodenná rutina alebo stres môžu spôsobiť následky na kráse a zdraví našej tváre, ktoré môžu podstúpiť: spomalenie životných cyklov, možnosť výmeny buniek, hromadenie toxínov, kyslíkové „hladovanie“. Je nevyhnutné zasiahnuť cielenými ošetreniami, ktoré uprednostňujú obnovu pokožky, zvyšujú prísun kyslíka a sú špeciálne obohatené o zvlhčovacie a antioxidačné látky, ktoré pomáhajú pokožke prispôsobiť sa zmenám a chrániť svoje „biorytmy“ pred náhlymi a drastickými vonkajšími stresmi.

Super plump - vyplńujúci koncetrát

Komplex aktívnych zložiek so synergickým účinkom, ktorý pomáha zachovať vzácny kapitál kyseliny hyalurónovej prítomný v pokožke

N-acetiglukozamín a mini kyselina hyalurónová

Prenikajú hlboko do pokožky a uprednostňujú produkciu novej kyseliny hyalurónovej pre pocit väčšej kompaktnosti.

Zosieťovaná kyselina hyalurónová tech

Vyhladzovacia technológia založená na zosieťovanej kyseline hyalurónovej. Vytvára neviditeľný 3D film na povrchu pokožky s okamžitým zdvíhacím účinkom a pôsobí ako rezervoár a rezerva kyseliny hyalurónovej, ktorá zaručuje predĺžené uvoľňovanie v priebehu času.

Šoková reakcia dodáva pokožke pevnosť a hladkosť.

Energy mix - energizujúci koncentrát

Synergický komplex mikroenkapsulovaného adenozínu a retinolu na predĺžené uvoľňovanie, ktorý zvyšuje jeho účinnosť a znášanlivosť.

Adenosine

Základná zložka bunkovej DNA, s výrazným účinkom na zosvetlenie a proti vráskam. Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pokožka hladšia a pružnejšia.

Retinol

Re-texturuje pokožku a pôsobí proti výskytu vrások, škvŕn a nedokonalostí.

Šoková reakcia dodá pokožke energiu a vitalitu.

Chrono-skin anti-stress koncetrát

Vnútorný a environmentálny stres (nadmerné vystavenie modrému svetlu zo smartfónov, televízorov a počítačov, poruchy spánku, nočná práca, oneskorenie, napätie, nesprávna výživa) menia vnútorné hodiny pokožky tváre, takže pôsobia matnejšie, šedivejšie, unavenejšie a zrýchľujú proces starnutia.

β-circadin™

 

Detoxikuje pokožku a resynchronizuje jej cirkadiánne rytmy, čím pôsobí proti známkam únavy na tvári a očnom okolí (tmavé kruhy a vaky).

Šoková reakcia pre žiarivejšiu a odpočinutejšiu tvár a vitálnejší a žiarivejší vzhľad.