Urban Life

Poskytuje intenzívnu každodennú ochranu proti mestskému znečisteniu a proti UV žiareniu, ktoré spôsobujú tvorbu vrások a tmavých škvŕn a dehydratujú pokožku. Zabezpečuje mladistvý vzhľad pokožky tým, že ju chráni pred smogom, toxínmi a ostatnými škodlivými vonkajšími vplyvmi

Ochranné hydratačné sérum Essence

Svieža esencia z rozprašovača chráni pred všetkými druhmi znečistenia a dodáva tvári sviežosť a hydratáciu, aby bola pokožka pevná a dýchala. Obsahuje PollushieldTM, neviditeľný ochranný štít, ktorý bráni priľnutiu smogu, dymu, jemného prachu a iných znečisťujúcich látok a uľahčuje jeho odstránenie. Vďaka svojej vyhladzovacej textúre okamžite zvyšuje krásu pokožky. Nastriekaný na mejkap tváre pôsobí proti pôsobeniu voľných radikálov a predlžuje dobu líčenia.

Denné ochranné fluidum SPF 50 PA++++

Vďaka svojmu multi-ochrannému pôsobeniu posilňuje funkciu kožnej bariéry a vytvára na povrchu pokožky neviditeľný ochranný film proti poškodeniu znečistením, voľnými radikálmi a UV lúčmi. Ochranná funkcia aktívnej látky PollushieldTM, proti škodlivým vonkajším vplyvom sa zvyšuje vďaka hĺbkovej detoxikácií CELL DETOXIUM, ktorá zachytáva toxíny priamo vo vnútri buniek.

Fluidum má ľahkú a hodvábnu textúru s matným povrchom. Je ideálny pre každodenné použitie a môže sa prekrývať inými prípravkami pre ošetrovanie a líčenie.