Whitelight™

Bunková bio-revitalizácia a reharmonizácia produkcie melanínu pre komplexnejšie zjednotenie a mladistvý, žiarivý vzhľad. Posilnené o PRO WHITE B-SPHERE.

Vybaľujúce sérum-mlieko s vitamínom C

Tónuje a osviežuje tvár, obnovuje žiarivosť. Obohatený o kyselinu hyalurónovú navráti vitalitu a jas zvädnutej, stresom a starnutím zožltnutej pokožke. Dodáva pleti stratený lesk.

CP krém SPF50 PA++++

Intenzívne ošetrenie pre každodennú ochranu pred znečistením a slnečnými lúčmi. Chráni pokožku  pred smogom, toxínmi a inými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Dodáva život unavenej a vystresovanej pleti. prostredníctvom svojich dokonalých pigmentov univerzálnej farby je vhodný pre všetky typy pleti. Dodáva pleti hladší a žiarivejší vzhľad.

24-hod. vybieľujúci krém

Redukuje a upravuje príznaky starnutia (tmavé škvrny, vrásky a dehydratácia) a zaisťuje rovnomerné rozloženie pigmentu melanínu. Vďaka svojej špeciálnej zosvetľujúcej textúre odráža pokožka viac svetla pre pleť, ktorá je okamžite rovnomernejšia a žiarivejšia.

Vybieľujúca prejasňujúca esencia

Ošetrenie s dvojitým účinkom. Na povrchu odráža svetlo a dodáva pokožke okamžitý lesk; hlboko dole bojuje proti tmavým škvrnám a vráskam.

Set whitelight – 30 dňový program

4 produkty v sete, ktoré rozjasňujú a zjednocujú pleť, redukujú tmavé škvrny a bojujú proti vráskam. Dokonalé pokračovanie profesionálnej starostlivosti v domácom prostredí. Kompletný cyklus ošetrenia: od pondelka, do nedele. Intenzívny výsledok viditeľný behom 4 týždňov.