Youth venom™

Veda inšpirovaná silou prírody. Jeden z najnebezpečnejších jedov na svete, ktoré produkuje lastúra Conus sa stal nosnou inšpiráciou pre jedinečný a revolučný vedecký prelom.  Látka  μ-Conotoxin III laboratórne reprodukovaná, zbavená smrteľného toxického paralyzujúceho účinku odhalila mimoriadnu schopnosť okamžite relaxovať a vyhladiť pokožku. Zabíja príznaky starnutia a minimalizuje viditeľnosť aj tých najhlbších vrások a výrazových línií.

Youth VenomTM sérum

Estrémne účinný vyhladzujúci koncentrát bohatý na μ-CONOTOXIN III, úplne nový patentovaný neuropetid, ktorý bez vedľajších účinkov reprodukuje – pôsobivý relaxačný účinok silného jedu, ktorý produkuje lastúra Conus. Jeho mimoriadna účinnosť – klinicky testovaná – je jeho 3D relaxačná akcia pomáhajú uvoľňovať kontrakcie pokožky a znižujú počet, objem a hĺbku aj tých najhlbších vrások.

Youth VenomTM krém

Protijed proti vráskam. Patentovaný neuropeptid novej generácie založený na veľmi vysokej koncentrácií μ-CONOTOXIN III, ktorý napodobňuje úžasný relaxačný účinok silného jedu lastúry Conus, ale bez vedľajších účinkov. Luxusný krém s bohatou textúrou, ktorý vás dovedie do inej dimenzie, okamžite ako pocítite jeho vstrebávanie do pokožky, pričom okamžite vyhladzuje jemné aj hlboké vrásky.